WWW.KOSOWO.PL - Strona specialnie dla Ciebie!
WakacjeW Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kosowie w dniach od 29 czerwca do 9 lipca odbywały się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. czniowie mieli możliwość w atrakcyjny i ciekawy sposób spędzić wolny czas.Korzystając z pięknej pogody uczestniczyliw spacerach po okolicy oraz zabawach terenowych. Było także spotkaniez członkami OSP w Kosowie i ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Każdy dzień obfitował w inne atrakcje, w których dzieci chętnie brały udział.

Kolejnym punktem wakacyjnego dyżuru była trzydniowa wycieczka do Warszawy. Dzieci poznały najpiękniejsze zakątki stolicy, m.in. Krakowskie Przedmieście, Multimedialny Park Fontann, Powązki oraz ogrody na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Odwiedziły Centrum Nauki Kopernik, w którym świetnie się bawiły, Sejm oraz Pałac Kultury i Nauki. Będącw Warszawie miały także okazję przejechać się nowoczesnym metrem.

Dyżur wakacyjny zamykał piknik zorganizowany przez Radę Rodzicóww trakcie którego było wspólne grillowanie, gry i zabawy oraz loteria fantowa. Dla najmłodszych przygotowano mini park rozrywki - była dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i spotkanie z ulubieńcem - pluszowym Kubusiem Puchatkiem.


1, foto 1 1, foto 1 1, foto 1 1, foto 1 1, foto 1
e-mail:
kosowo1@go2.pl
gadu-gadu: 9622920