WWW.KOSOWO.PL - Strona specialnie dla Ciebie!
SZKOLNY BAL 2016Dnia 13 stycznia odbył się w naszej szkole bal karnawałowy.

Na szkolnych korytarzach zaroiło się od księżniczek, wróżek, rycerzy z przeszłości i z przyszłości, różnych postaci z bajek i nie tylko. Stroje były barwne, bardzo estetycznie wykonane, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Przez ponad dwie godziny dzieci tańczyły i śpiewały, uczestnicząc w różnych konkursach. Podczas balu wybrano króla balu - Kacper Milczarek i królową - Antosia Rudłowska. Trzy osoby zostały wyróżnione w kategorii najbardziej efektowny strój: Zosia Kwissa, Inga Wnuk i Eryk Pruchnicki. Razem z dziećmi w zabawie uczestniczyli także rodzice.

W czasie całej imprezy Rada Rodziców zapewniła uczestnikom balu bogato zaopatrzony bufet. Opiekę nad uczniami sprawowały panie:Iwona Pacholska, Magdalena Dramińska, Monika Ziołecka. W czasie balu odbyła się także sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę stroje naszych wychowanków oraz maskotka balu - Kubuś Puchatek:

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców serdeczne dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji balu a w szczególności:
Rodzicom,
Dj Dombek,
OSP Kosowo,
"Przem -Rol" Modrakowo,
Panu Krystianowi Różańskiemu,
Państwu Aleksandrze i Piotrowi Perdoch,
Państwu Irenie i Michałowi Wnuk:


1, foto 1 1, foto 1

1, foto 1 1, foto 1
e-mail: kosowo1@go2.pl
gadu-gadu: 9622920